Usługi promotorów

Dla pracodawcy

W dobie wysokiej konkurencji w każdej branży, wsparcie doświadczonych w danej dziedzinie specjalistów jest nieocenione. Promotorzy potrafią w subtelny sposób zaprezentować możliwości asortymentu, udzielić wyczerpujących odpowiedzi na pytania klientów i rozwiać ich wątpliwości. Pomagając w podjęciu decyzji o dokonaniu zakupu, promotor wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy niejednokrotnie czują się zdezorientowani w obliczu niezwykle urozmaiconej oferty sprzedawców.

Gdzie jeszcze szukać potencjalnych oszczędności w organizacji?

„TOP 6 sposobów na oszczędności w procesach HR, kadrach i rekrutacji”

Jakie korzyści może przynieść zatrudnienie promotora? 

Przede wszystkim poprawę wyników sprzedażowych poprzez aktywną promocję marki wśród klientów.

Dodatkowo, dzięki bezpośredniej oraz odpowiednio poprowadzonej rozmowie z klientem, doświadczony i przeszkolony promotor poznaje potrzeby i oczekiwania konsumentów, tym samym stwarzając możliwość reagowania na nie i dostosowania przekazu promocyjnego do zmieniających się preferencji zakupowych odbiorców.

Profesjonalny promotor nie tylko pozyska nowych klientów, ale pomoże również w budowaniu wizerunku solidnej i godnej zaufania firmy. 

Te firmy, już skorzystały z naszych usług:

Firma Trade Marketing Service koordynowała animacje marki IAMS w 37 hipermarketach: 16 Top Carrefour, 21 Auchan w terminie 10-11.2017. Hostami-promotorami byli studenci 5 roku weterynarii, którzy mieli udzielać porad żywieniowych i promować karmę IAMS na terenie sklepów. Promocje odbywały się przy standzie, podczas akcji były wydawane gratisy.

Wszystkie czynności zostały wykonane z należytą starannością. Współpraca przebiegła profesjonalnie i bezproblemowo. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonywanej usługi.
Beata Stpiczyńska
Spectrum Brands Poland Sp. z o. o.

Zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy i uzyskaj bezpłatną wycenę

Nasi eksperci przeanalizują możliwości współpracy i przygotują dla Ciebie bezpłatną i dopasowaną ofertę, aby pomóc Ci uzyskać oczekiwane efekty.

    Newsletter pracodawcy

    Chcesz dostawać informacje o rynku pracy i metodach rekrutacji?  Zapisz się do Newslettera!