Merchandising

Dla pracodawcy

Merchandising wpływa na zachowanie konsumentów poprzez określony wygląd pomieszczeń, rozmieszczenie stoisk w określonym porządku oraz odpowiednie umieszczenie towaru na półkach. To także wystrój sklepu, zapach, oświetlenie i muzyka w tle. Wszystkie te czynniki składają się na odbiór danego miejsca przez klienta: zachęcają do wejścia, zatrzymują uwagę, skłaniają do zrobienia zakupów oraz do ponownego odwiedzenia punktu sprzedaży.

Gdzie jeszcze szukać potencjalnych oszczędności w organizacji?

„TOP 6 sposobów na oszczędności w procesach HR, kadrach i rekrutacji”

Podstawową korzyścią, płynącą z profesjonalnej usługi merchandisingu, jest zwiększenie sprzedaży oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku marki. Ponadto, umiejętnie wdrożony merchandising, gwarantuje optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, zapewniając wygodne i funkcjonalne zakupy.  

Choć zasady merchandisingu są powszechnie znane, to jednak nie każdemu udaje się przyciągnąć uwagę klientów. Skuteczny merchandiser musi charakteryzować się zmysłem estetycznym, doskonałą znajomością rynku oraz zachowań konsumentów i wiedzieć dla jakiego odbiorcy, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej.  

Te firmy, już skorzystały z naszych usług:

Współpracę z agencją Trade Marketing Service rozpoczęliśmy 11 września 2017 roku w zakresie leasingu kadrowego i dostarczania pracowników tymczasowych i korzystamy z ww. usług do dnia dzisiejszego. Spółka realizuje wszystkie nasze zamówienia na wysokim poziomie, niejednokrotnie w bardzo krótkim czasie (ok. 24h), doskonale odpowiadając na potrzeby rynkowe handlu i znając realia branżowe. Agencja TMS zapewnia nam komfort podczas sezonowych fluktuacji kadrowych oraz absencji naszych pracowników lub zwiększonych potrzeb w zakresie zasobów ludzkich, dostosowując realizacje do naszych wymagań. Rekomendujemy usługi świadczone przez Trade Marketing Service, ponieważ ich wysoka jakość doboru personelu, czas reakcji i realizacji zlecenia oraz czynniki etyczne są jednymi z najwyższych w branży.
Kamila Zienkiewicz
Menage Senior Zasobów Ludzkich, Auchan Rumia

Zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy i uzyskaj bezpłatną wycenę

Nasi eksperci przeanalizują możliwości współpracy i przygotują dla Ciebie bezpłatną i dopasowaną ofertę, aby pomóc Ci uzyskać oczekiwane efekty.

    Newsletter pracodawcy

    Chcesz dostawać informacje o rynku pracy i metodach rekrutacji?  Zapisz się do Newslettera!