Outsourcing procesowy

Dla pracodawcy

Procesy kadrowe w firmie zazwyczaj są zawiłe i skomplikowane, na dodatek ulegają częstym zmianom legislacyjnym i stanowią wyzwanie dla wielu właścicieli firm. Przedsiębiorcom, którzy wolą skupić się na merytorycznej stronie własnego biznesu, oferujemy outsourcing kadrowy, czyli przejęcie realizacji zadań kadrowych firmy.

Gdzie jeszcze szukać potencjalnych oszczędności w organizacji?

„TOP 6 sposobów na oszczędności w procesach HR, kadrach i rekrutacji”

Przedsiębiorca, decydując się na outsourcing kadrowy, może liczyć na co miesięczne rozliczenia pracowników, kontrolę umów, obsługę zaświadczeń oraz całej dokumentacji pracowniczej, w tym korespondencji z Urzędem Skarbowym, czy ZUS-em. Usługa ta eliminuje również potrzebę zakupu specjalistycznego oprogramowania i jego aktualizacji, ciągłego szkolenia pracowników i wynikających z tego kosztów, oraz chroni przed konsekwencjami błędów popełnianych przez własny dział kadr.

Kluczową zaletą takiego rozwiązania jest zatem redukcja kosztów obsługi kadrowej, brak konieczności utrzymywania własnego działu kadr, pewność wysokiej jakości oraz ciągłości usługi i brak ryzyka operacyjnego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasza agencja zapewnia realizację outsourcingu kadrowego na najwyższym poziomie, zgodnie z aktualnymi przepisami prawa i najlepszymi rynkowymi praktykami.

Te firmy, już skorzystały z naszych usług:

Współpraca z firma Trade Marketing Service z siedzibą w Gdańsku rozpoczęła się w 2015 roku i trwa do dnia dzisiejszego, ponieważ okazała się bardzo satysfakcjonująca i wartościowa. Zespół Trade Marketing Service na początku realizował dla Decathlon Przymorze projekt związany z outsorcingiem pracowników sklepu. Projekt został rozwinięty o zapewnienie zastępstw na stanowiska pracowników Decathlon w ramach zaplanowanych jak i nagłych przypadków ich nieobecności. Firma Trade Marketing Service zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa oraz najwyższy standard usług. Tempo realizacji usług jest również imponujące. Agencja TMS wspiera nas także doraźnie w realizacji projektów rekrutacyjnych na nasze stanowiska, wykazując się zrozumieniem naszych potrzeb, jak i terminowością zleceń. Kandydaci rekomendowani przez TMS stają się wartościowymi pracownikami naszej firmy. Nawiązując współpracę z TMS ma się pewność jakości usług oraz poczucie bezpieczeństwa, które niezwykle pozytywnie wpływają na ogólną współpracę.
Iwona Trzecińska
Administrator Sklepu Decathlon Przymorze

Zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy i uzyskaj bezpłatną wycenę

Nasi eksperci przeanalizują możliwości współpracy i przygotują dla Ciebie bezpłatną i dopasowaną ofertę, aby pomóc Ci uzyskać oczekiwane efekty.

    Newsletter pracodawcy

    Chcesz dostawać informacje o rynku pracy i metodach rekrutacji?  Zapisz się do Newslettera!