Bezpłatna konsultacja dla firm

Zadaj nam dowolne pytanie

Zadaj nam dowolne pytanie*

*o pracowników tymczasowych lub metody rekrutacji i promocji oczywiście. Naszą bezpłatną konsultacje dedykujemy właścicielom firm, dyrektorom HR i sprzedaży oraz kierownikom personalnym i osobom odpowiedzialnym za rozwój i rozpoznawalność marki w średnich i dużych firmach. To tam nasze doświadczenie pomaga najbardziej. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu z zakresu rekrutacji, outsourcingu kadrowego, doboru pracowników, HR lub metod promocji i sprzedaży produktów czy usług przy wykorzystaniu profesjonalnych promotorów, hostess czy merchandisingu.

  Jakie zadać pytania?

  Warto zapytać na przykład o:
  Jak w moim przypadku najlepiej pozyskiwać pracowników? Czy opłaca mi się zatrudniać pracowników u siebie, jeśli moje potrzeby są zmienne? Jak ograniczyć rotacje pracowników w mojej firmie? Czy moja strategia rekrutacji jest odpowiednia? Jak mogę wzmocnić rozpoznawalność moich usług lub sprzedaż produktów w markecie?

  Z kim najczęściej pracujemy?

  Jako firma specjalizujemy się w dostarczaniu pracowników
  tymczasowych dla klientów w handlu wielkopowierzchniowym (kasjerzy, pracownicy wykładający towar, audytorzy, pracownicy inwentaryzacji) w kanale nowoczesnym (hipermarkety, sklepy, ogólnopolskie sieci handlowe), kadr do magazynów, centr dystrybucyjnych czy biur, merchandisingu produktów FMCG, usługach promotorów i hostess oraz rekrutacji pracowników do działów handlowych czy obsługi klienta (pracownicy call center).

  Te firmy, już skorzystały z naszych usług:

  Wypełnij formularz

  Przetestuj nas i naszą wiedzę bez żadnych zobowiązań i ryzyka.

  Jeżeli nie jesteś pewien, jakie pytanie zadać, wybierz jedno z powyższej listy.
  Po wypełnieniu poniższego formularza, oddzwonimy do Ciebie, żeby umówić rozmowę z ekspertem, w dogodnym dla obu stron terminie.