Outsourcing sprzedaży

Dla pracodawcy

Outsourcing sprzedaży polega na prowadzeniu działalności handlowej z wykorzystaniem zasobów zewnętrznych, np. przedstawicieli handlowych lub zewnętrznego działu sprzedaży. Kompetencje i zasady funkcjonowania przedstawicieli zewnętrznych określone zostają w umowie zawieranej pomiędzy przedsiębiorcą a naszą agencją.

Gdzie jeszcze szukać potencjalnych oszczędności w organizacji?

„TOP 6 sposobów na oszczędności w procesach HR, kadrach i rekrutacji”

Główną zaletą tego rozwiązania jest znaczna oszczędność kosztów zatrudnienia i zwiększenie skuteczności działań handlowych. Outsourcing sprzedaży odciąża kadry przedsiębiorstwa, minimalizuje ryzyko niepowodzenia w zakresie działań sprzedażowych oraz zapewnia dostęp do najnowszych rozwiązań marketingowych poprzez możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia firm zewnętrznych, wyspecjalizowanych w poszczególnych obszarach.

Z całą pewnością wybór doświadczonego i rzetelnego partnera zewnętrznego gwarantuje szereg korzyści, niemożliwych do osiągnięcia samodzielnie, przy tych samych nakładach finansowych i kadrowych.

Te firmy, już skorzystały z naszych usług:

Współpraca z firma Trade Marketing Service z siedzibą w Gdańsku rozpoczęła się w 2015 roku i trwa do dnia dzisiejszego, ponieważ okazała się bardzo satysfakcjonująca i wartościowa. Zespół Trade Marketing Service na początku realizował dla Decathlon Przymorze projekt związany z outsorcingiem pracowników sklepu. Projekt został rozwinięty o zapewnienie zastępstw na stanowiska pracowników Decathlon w ramach zaplanowanych jak i nagłych przypadków ich nieobecności. Firma Trade Marketing Service zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa oraz najwyższy standard usług. Tempo realizacji usług jest również imponujące. Agencja TMS wspiera nas także doraźnie w realizacji projektów rekrutacyjnych na nasze stanowiska, wykazując się zrozumieniem naszych potrzeb, jak i terminowością zleceń. Kandydaci rekomendowani przez TMS stają się wartościowymi pracownikami naszej firmy. Nawiązując współpracę z TMS ma się pewność jakości usług oraz poczucie bezpieczeństwa, które niezwykle pozytywnie wpływają na ogólną współpracę.
Iwona Trzecińska
Administrator Sklepu Decathlon Przymorze

Zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy i uzyskaj bezpłatną wycenę

Nasi eksperci przeanalizują możliwości współpracy i przygotują dla Ciebie bezpłatną i dopasowaną ofertę, aby pomóc Ci uzyskać oczekiwane efekty.

    Newsletter pracodawcy

    Chcesz dostawać informacje o rynku pracy i metodach rekrutacji?  Zapisz się do Newslettera!