Hostessy, samplingi, akcje promocyjne

Dla pracodawcy

Odpowiednio przeprowadzona akcja promocyjna poprawia wyniki sprzedaży, buduje świadomość i pozytywny wizerunek marki, a także umacnia pozycję rynkową firmy. Organizację wydarzenia warto zlecić doświadczonym specjalistom, którzy zaprojektują je z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy.

Gdzie jeszcze szukać potencjalnych oszczędności w organizacji?

„TOP 6 sposobów na oszczędności w procesach HR, kadrach i rekrutacji”

Do obsługi eventów promocyjnych i marketingowych (takich jak targi, konferencje, imprezy plenerowe, biznesowe, degustacje czy samplingi) bardzo dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie hostess, które przywitają gości, zaoferują pomoc, wręczą ulotki, gadżety lub próbki reklamowanego produktu i zagwarantują ich należytą promocję.

Dzięki świetnej autoprezentacji, wysokiej estetyce i jakości pracy oraz życzliwości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów, nasze hostessy wzbudzają sympatię i zaufanie klientów, co bezpośrednio przekłada się na kreowanie przyjaznego wizerunku marki.

Hostessy i hości, z którymi współpracujemy, świetnie sprawdzą się również w sesjach fotograficznych, spotach reklamowych, filmach prezentacyjnych czy instruktażowych.

Te firmy, już skorzystały z naszych usług:

Firma Trade Marketing Service koordynowała animacje marki IAMS w 37 hipermailcetach: 16 Top Carrefour, 21 Auchan w terminie 10-11.2017. Hostaini byli studenci 5 roku weterynarii, którzy mieli udzielać porad żywieniowych i promować karmę IAMS na terenie sklepów. Promocje odbywały się przy standzie, podczas akcji były wydawane gratisy. Wszystkie czynności zostały wykonane z należytą starannością. Współpraca przebiegła profesjonalnie i bezproblemowo. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonywanej usługi.
Beata Stpiczyńska
Spectrum Brands Poland Sp. z o. o.

Zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy i uzyskaj bezpłatną wycenę

Nasi eksperci przeanalizują możliwości współpracy i przygotują dla Ciebie bezpłatną i dopasowaną ofertę, aby pomóc Ci uzyskać oczekiwane efekty.

    Newsletter pracodawcy

    Chcesz dostawać informacje o rynku pracy i metodach rekrutacji?  Zapisz się do Newslettera!