Praca tymczasowa

Dla pracodawcy

Przyjęło się, że praca tymczasowa jest atrakcyjną formą pozyskania pracowników głównie dla firm działających w branżach sezonowych, które w okresie wzmożonej produktywności potrzebują dodatkowych rąk do pracy. Praca tymczasowa jest również dobrym rozwiązaniem w okresach urlopowych oraz w sytuacji dużej rotacji pracowników czy nagłego wzrostu zapotrzebowania lub potrzebie elastyczności. Profesjonalna agencja pracy tymczasowej w krótkim czasie może zapewnić potrzebną liczbę nowych pracowników, którzy pomogą firmie w najtrudniejszych okresach. Warto dodać, że pracownicy tymczasowi są niejednokrotnie skłonni pracować w większym wymiarze czasu, co stanowi dużą korzyść dla przedsiębiorstwa, które ich najmuje.

Coraz częstszą praktyką jest korzystanie z pracy tymczasowej również przez firmy niezwiązane z pracą sezonową, dorywczą czy okresową, dla których główną zaletą tej formy zatrudnienia jest odciążenie działów zajmujących się sprawami pracowniczymi oraz ograniczenie kosztów.

Gdzie jeszcze szukać potencjalnych oszczędności w organizacji?

„TOP 6 sposobów na oszczędności w procesach HR, kadrach i rekrutacji”

Nasza oferta pracowników tymczasowych jest skierowana do firm, które chcą ograniczyć koszty HR i kadrowe związane z zatrudnianiem, rekrutacją i selekcją pracowników. Powierzając nam obowiązki związane z ZZL nasi klienci mają pewność realizacji najbardziej złożonych i wymagających zamówień. Usługa pracy tymczasowej pozwala zniwelować problemy kadrowe związane z urlopami, rotacją czy sezonowym wzrostem produkcji i sprzedaży oraz zapewnia szybką rezygnację w przypadku jej spadku. Klient korzysta z usług pracowników tymczasowych, a ich rozliczenie i zatrudnianie znajduje się po stronie TMS.

W tym zakresie obsługujemy firmy: produkcyjne, handlowe (sieci marketów spożywczych i budowlanych, apteki, drogerie, inne sklepy), logistyczne (firmy kurierskie, centra logistyczne i spedycyjne, sortownie, magazyny), czy usługowe (call center, firmy ubezpieczeniowe, branża IT, banki).

Naszą specjalizacją są pracownicy sklepów FMCG: kasjerzy, merchandiserzy, pracownicy hal oraz magazynów.

Każdy sklep otrzymuje swojego opiekuna, który jest dostępny w każdej chwili, reagując na dynamicznie zmieniające się środowisko handlowe. Handel w kanale nowoczesnym jest bardzo zmienny, ale dzięki usłudze pracy tymczasowej klienci agencji TMS są zawsze gotowi stawiać czoła wzmożonym ruchom konsumentów lub nagłym absencjom swoich zasobów kadrowych. Bezpieczeństwo płynności kadrowej okazało się szczególnie istotnym elementem przewagi rynkowej w obecnych, wymagających i niezmiernie zmiennych realiach rynkowych.

Te firmy, już skorzystały z naszych usług:

Współpracę z agencją Trade Marketing Service rozpoczęliśmy 11 września 2017 roku w zakresie leasingu kadrowego i dostarczania pracowników tymczasowych i korzystamy z ww. usług do dnia dzisiejszego. Spółka realizuje wszystkie nasze zamówienia na wysokim poziomie, niejednokrotnie w bardzo krótkim czasie (ok. 24h), doskonale odpowiadając na potrzeby rynkowe handlu i znając realia branżowe. Agencja TMS zapewnia nam komfort podczas sezonowych fluktuacji kadrowych oraz absencji naszych pracowników lub zwiększonych potrzeb w zakresie zasobów ludzkich, dostosowując realizacje do naszych wymagań. Rekomendujemy usługi świadczone przez Trade Marketing Service, ponieważ ich wysoka jakość doboru personelu, czas reakcji i realizacji zlecenia oraz czynniki etyczne są jednymi z najwyższych w branży.
Kamila Zienkiewicz
Menager Senior Zasobów Ludzkich, Auchan Rumia

Zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy i uzyskaj bezpłatną wycenę

Nasi eksperci przeanalizują możliwości współpracy i przygotują dla Ciebie bezpłatną i dopasowaną ofertę, aby pomóc Ci uzyskać oczekiwane efekty.

    Newsletter pracodawcy

    Chcesz dostawać informacje o rynku pracy i metodach rekrutacji?  Zapisz się do Newslettera!