O TMS

TMS Personal

TMS Personal to nowoczesny outsourcing usług HR dla biznesu. TMS świadczy usługi pośrednictwa pracy, wsparcia sprzedaży i pracy tymczasowej na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie leasingu kadrowego. Agencja TMS posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia w zakresie pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy pod nr 17110 potwierdzony certyfikatem.

Stawiamy na stałą i długofalową współpracę, będąc partnerem dla naszych klientów, a ich sukces i korzyści stawiając na pierwszym miejscu w hierarchii celów firmy. Takie podejście cechuje się głębokim zaufaniem i przekłada się na wieloletnie współprace, które są dla nas największym sukcesem. Klient może oszczędzić czas, pieniądze oraz skorzystać z naszego know-how outsourcując swoje potrzeby kadrowe na nasze ramiona, a samemu zająć się tym, co dla jego biznesu jest najważniejsze.

Dane spółki

Trade Estate Group Sp. z o.o.

Certyfikat agencji pracy tymczasowej oraz pośrednictwa pracy nr. 17110

KRS 0000690948
NIP 5842762701
REGON 368021155

Wśród kompleksowego wachlarza usług znajdują się:

Wybierz usługę dla siebie

Oszczędzaj czas i pieniądze z TMS HR

Wachlarz korzyści

Przeniesienie na TMS działań i kosztów związanych z pracą działów handlowego, operacyjnego, marketingowego, księgowego oraz działu personalnego

Dostęp do olbrzymiej bazy wykwalifikowanych pracowników

Lepszą kontrolę kosztów pracowniczych

Elastyczna adaptacja firm do zmian wolumenu zamówień

Redukcja ryzyka przedsiębiorstwa związanego z rotacją pracowników oraz pozostałymi kosztami ZZL

Możliwość szybkiego zastąpienia pracowników niespełniających oczekiwań osobami kompetentnymi

Optymalizacja zatrudnienia obniżenie całkowitych kosztów zatrudnienia poprzez bieżące dostosowywanie ilości i struktury zatrudnienia do potrzeb przedsiębiorstw, nawet w bardzo krótkim okresie czasu

Te firmy, już skorzystały z naszych usług

Masz wątpliwości?

Skontaktuj się z nami!

Nasi eksperci przeanalizują możliwości współpracy i przygotują dla Ciebie bezpłatna i dopasowana ofertę, aby pomóc Ci uzyskać oczekiwane efekty.

    Newsletter pracodawcy

    Chcesz dostawać informacje o rynku pracy i metodach rekrutacji?  Zapisz się do Newslettera!