Rekrutacje stałe

Dla pracodawcy

Rekrutacja stała to outsourcing samego procesu zatrudnienia, w ramach którego dostarczamy naszym klientom pracowników spełniających określone kryteria. Nasza agencja występuje tutaj w roli działu HR przedsiębiorcy i w jego imieniu poszukuje kandydatów i przeprowadza cały proces, a klient zatrudnia pracowników u siebie.

Gdzie jeszcze szukać potencjalnych oszczędności w organizacji?

„TOP 6 sposobów na oszczędności w procesach HR, kadrach i rekrutacji”

W ramach rekrutacji stałej dokładnie określamy potrzeby pracodawcy i profil idealnego kandydata na dane stanowisko, aktywnie poszukujemy kandydatów do pracy, dokonujemy starannej selekcji aplikacji oraz przeprowadzamy wstępne rozmowy kwalifikacyjne, by na zakończenie całego procesu przedstawić naszemu klientowi wybranych kandydatów.

Dlaczego warto zlecić rekrutacje stałe profesjonalistom?

Przede wszystkim ze względu na oszczędność czasu i racjonalizację wydatków firmy.

Dzięki wykorzystaniu wewnętrznych kontaktów oraz sprawdzonych technik rekrutacyjnych, wyspecjalizowana agencja jest w stanie szybko dotrzeć do odpowiednich kandydatów. Dokładne rozpoznanie potrzeb pracodawcy zapewnia natomiast trafne dopasowanie pracownika do konkretnego wakatu w firmie.

Te firmy, już skorzystały z naszych usług:

Firma Trade Marketing Service zaczęła współpracę z Decathlon Rumia w marcu 2017 roku . Na zlecenie Decathlon Rumia firma dostarcza pracowników tymczasowych na stanowiska kasowe oraz sektor Rowerów, a także pośredniczy w procesie rekrutacji pracowników na umowę o pracę dla firmy Decathlon Rumia. Dobór pracowników i reaktywność na potrzeby jest ekspresowa. Jesteśmy zadowoleni z dotychcasowej współpracy.
Anna Kręcidło
Kierownik ds. operacyjnych, Decathlon Rumia

Zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy i uzyskaj bezpłatną wycenę

Nasi eksperci przeanalizują możliwości współpracy i przygotują dla Ciebie bezpłatną i dopasowaną ofertę, aby pomóc Ci uzyskać oczekiwane efekty.

    Newsletter pracodawcy

    Chcesz dostawać informacje o rynku pracy i metodach rekrutacji?  Zapisz się do Newslettera!