Audyty i badania Mystery Shopping

Dla pracodawcy

Audyt jest istotnym narzędziem wspierającym przedsiębiorcę w kontrolowaniu zgodności działalności firmy z określonymi przez niego standardami. Niejednokrotnie, pomimo atrakcyjnej oferty i promocji, działania firmy nie mają szans powodzenia z uwagi na zaniedbania, z których przedsiębiorca nie zdaje sobie sprawy. W takiej sytuacji niezależna ocena zewnętrznego audytora pozwala zdobyć informacje konieczne do usprawnienia działań firmy oraz wprowadzenia zmian gwarantujących optymalizację i maksymalizację sprzedaży.

Gdzie jeszcze szukać potencjalnych oszczędności w organizacji?

„TOP 6 sposobów na oszczędności w procesach HR, kadrach i rekrutacji”

Do najczęściej wymienianych przez naszych klientów korzyści, jakie przynoszą badania audytoryjne, należą:

  • możliwość systematycznej kontroli poziomu jakości obsługi, 
  • określenie przyczyn niezadowolenia klientów, 
  • rozpoznanie, które z obszarów obsługi klienta zawodzą, 
  • możliwość stymulowania sieci sprzedaży, 
  • możliwość kształtowania na tej podstawie systemu szkoleń pracowniczych

 

Jednym z pomiarów audytoryjnych jest popularne badanie Mystery Shopping, w ramach którego audytor, wcielając się w rolę klienta, sprawdza jak realizowany jest proces obsługi oraz ocenia jej jakość. Pomiar realizowany jest cyklicznie i bez zapowiedzi

Te firmy, już skorzystały z naszych usług:

Współpracę z agencją Trade Marketing Service rozpoczęliśmy 11 września 2017 roku w zakresie leasingu kadrowego i dostarczania pracowników tymczasowych i korzystamy z ww. usług do dnia dzisiejszego. Spółka realizuje wszystkie nasze zamówienia na wysokim poziomie, niejednokrotnie w bardzo krótkim czasie (ok. 24h), doskonale odpowiadając na potrzeby rynkowe handlu i znając realia branżowe. Agencja TMS zapewnia nam komfort podczas sezonowych fluktuacji kadrowych oraz absencji naszych pracowników lub zwiększonych potrzeb w zakresie zasobów ludzkich, dostosowując realizacje do naszych wymagań. Rekomendujemy usługi świadczone przez Trade Marketing Service, ponieważ ich wysoka jakość doboru personelu, czas reakcji i realizacji zlecenia oraz czynniki etyczne są jednymi z najwyższych w branży.
Kamila Zienkiewicz
Menage Senior Zasobów Ludzkich, Auchan Rumia

Zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy i uzyskaj bezpłatną wycenę

Nasi eksperci przeanalizują możliwości współpracy i przygotują dla Ciebie bezpłatną i dopasowaną ofertę, aby pomóc Ci uzyskać oczekiwane efekty.

    Newsletter pracodawcy

    Chcesz dostawać informacje o rynku pracy i metodach rekrutacji?  Zapisz się do Newslettera!